zapytanie

Formularz

1. ile faz

2. silnik

3. typ obudowy

4. Start

5. typ agregatu

6. moc

7. Co bedzie zasilał agregat ?

8. Odpowiedź prosze przesłac do:

Dane adresowe


Przedsiębiorstwo Handlowe ELEM Leszek Wodziński

45-325 Opole ul. Światowida 6

+48774559702

info@elem.com.pl

Leszek Wodziński
Prezes

+48601424445

lwodzinski@elem.com.pl

Jarosław Wodziński
Dyrektor Handlowy

+48601424441

jwodzinski@elem.com.pl

Bartosz Klejnowski
Sprzedaż i nowe technologie

+48795424445

bklejnowski@elem.com.pl

Mariusz Kotwica
Sprzedaż i Serwis

+48601442900

mkotwica@elem.com.pl

Grażyna Szymańska
Logistyka

+48601424442

gszymanska@elem.com.pl

Anna Pietrzak
Specjalistka ds. sprzedaży

+48774559702

info@elem.com.pl


Elem Power Oddział Gdynia


Arkadiusz Wardziński
Sprzedaż i serwis

+48503143013

awardzinski@elem.com.pl


Elem Power Oddział Zielona Góra


Marek Manda
Sprzedaż i serwis

+48604776081

mmanda@elem.com.pl

Elem Power Oddział Leszno


Wojciech Bąkiewicz
Sprzedaż i serwis

+48600114605

info@elem.com.pl

Projekty


Dawid Konieczny
Projektant

+48695741510

dkonieczny@elem.com.pl

Marcin Wosman
Serwis

+48601424451

mwosman@elem.com.pl

Mariusz Kotwica
Sprzedaż i Serwis

+48601442900

mkotwica@elem.com.pl

Jarosław Pohorecki
Serwis

+48532446445

jpohorecki@elem.com.pl

Pomoc techniczna i transport

Stanisław Bąk
Specjalista ds. Technicznych

serwis@elem.com.pl

Bartoszek Andrzej
Specjalista ds. Transportu

+48601424450

info@elem.com.pl